niedziela, 10 marca 2013

wczorajsze i dziejsze {niestety} ostatnie wyzwanie.

Dzisiaj podwójnie, wczorajszy dzień nie pozwolił mi na zamieszczenia zdjęcia. Kolosy 2013 pochłonęły mnie całkowicie! Jest to ogólnopolskie spotkanie Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Ich opowieści, zdjęcia, filmy z tak pięknych miejsc na Ziemi potrafią człowieka wciągnąć. Mogłabym słuchać podróżników godzinami :)

taaaaaaaaaaaaaka długa była kolejka

tyyyyyyyle było ludzi

taki fajny był wigwam


To tyle moich tłumaczeń. Teraz coś równie fajnego - wyzwaniowe zdjęcia! Jako pierwsze cytat. Mój ulubiony, z ulubionej książki, ulubionego autora. Bo naprawdę nie ma drugich szans, są inne. Nie można powtórzyć danej Nam szansy. Nigdy nie cofniemy czasu i nie sprawimy, że ktoś zapomni o utraconej pierwszej szansie. Poza tym, cokolwiek zdecydujesz i tak zmienisz bieg wydarzeń
.Ostatnie już zdjęcie - para. Moje ulubione! Poniżej moja ulubiona para rąk - ja i mój B. I chyba nic już nie muszę dodawać :)


5 komentarzy:

 1. cytatu tego nie znałam, a jest tak prawdziwy! a miałam podobny pomysł na interpretację "pary", tyle, że z nogami spod kołderki, ale w rezultacie zrezygnowałam, fajne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie spędziłaś sobotę.
  Ach, zamyśliałam się nad tym cytatem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana! Jestem chyba niewdzięczna losowi że mieszkam w Gdyni od urodzenia, a na Kolosach nie byłam ani razu... Za rok to KONIECZNIE nadrobię! Cytat prawdziwy, a para - najważniejsza ! :))
  Miło mi że moje cytatowe foto tak Ci się podoba:)
  Do jutra ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myśl piękna jak i zdjęcie pary.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wierzę, że o tym wydarzeniu nie wiedziała, super pomysł i z chęcią bym się wybrała, pozostaje przyszły rok : ))
  Świetny blog!
  U mnie dzisiaj ostatni dzień do zgarnięcia pięknej kopertówki, także zapraszam : ))
  www.outgoingtaste.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń